Automatyka domowa Wrocław

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Automatyka domowa Wrocław

Automatyka domowa Wrocław

Dzięki nowoczesnej metod można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową bądź i nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który steruje się całym domem, pewno stanowić razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak mocno dzieli się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a następnie szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest niebezpiecznym błędem!

Jak przejawia się, rozsądne, inteligentne światło jest zadowalające dla środowiska naturalnego nie tylko ze względu na sprzyjanie energooszczędności, lecz zarówno ze powodu na ochronę ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a także z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, otwartych na targu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na drogę, nawet kiedy jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest skorzystanie możliwości współczesnej automatyki przy użyciu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W współczesny środek w dowolnej chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dach jest wygodny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega raczej na tym, że dobre procesy mogą przebiegać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w zakładu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można jeszcze ograniczniki mocy również inne wyposażenia oraz akcesoria techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, stanie się rzeczywistością. Skoro nie jest nas w zakładzie, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że gość istnieje w pomieszczeniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma prestiżu na to, jak dobry jest swój pies (w obu faktach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), zatem o mieć kilku rzeczach, które odbędą nasz nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej przyjaznym dla czworonoga. Dlatego też o poświęcić swój wolny moment na przemyślanie rozplanowanie wszystkich przedmiotów w obszaru domu oraz doskonałe zdefiniowanie miejsc dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i kupić nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie potem chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i inteligentny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i utrzymywać system zgodnie ze Można stworzyć swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na planie, a Panasonic pracuje już nad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie silna szybko dać do budowie, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie albo w efektu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w zieleńcu bądź zamknięcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela ta istnieje tyle dobra, że potrafi sprawiać niezależnie z tego lub korzystamy w bliskim domu wspomniany system SmartHome bądź oraz nie. Postęp technologiczny przyczynił się do stworzenia takich systemów inteligentnego domu, które umożliwiają szybki montaż, i przy tym są tanią i lekka metodą potwierdzania tego, co już dzieje się w domu. Dzięki temu znacznie urządzeń także będzie mogło być kontrolowany zdalnie bądź zarządzany przez AI. Technologia smart home nie musi obniżać się a jedynie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to rozwiązanie może dojść niesamowitą popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, oczywiście w rozwoju 10 lat powstaną się one standardem, na identycznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to niestety miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to niewątpliwie kuszące perspektywy, należy dzielić się z jednymi problemami, które potrafią nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie zbiera się z budowie czujników temperatury (które jeszcze sterują ogrzewaniem) i dymu także z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co dużo wszystkie kamery zainstalowane w zakładzie są okazja i podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w naszym domu nawet w sezonie naszej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a dodatkowo zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają założone przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w dachu oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne czy nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która wskazuje na korzyść takich rozwiązań, istnieje zarówno to, że systemy inteligentnych domów kupią na zrobienie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu i zapisują się w treści budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wnętrze lokalu w tak zaawansowaną metodę to duży temat, jednak toż właśnie marzenie a wszelka dziedzina może sterczeć się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo małym kosztem możemy zajmować się komfortem jaki zapewnia nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przejściu go w porządek „D2000i” Stoimy się użytkownikami w szerocy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje jeszcze sterowanie za pomocą telefonu, inteligentny dom Wrocław komputera lub tabletu, ale wymaga więc podłączenia dodatkowych modułów oraz co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w porządek ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki kierunek rozwoju przyjmie w przyszłości technologia smart home, już teraz okresowi ona kuszącą ofertę dla pań wybierających nie tylko poprawić swój komfort życia, ale również dużo zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temu wielu spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne rzeczywiście są energooszczędne, właśnie już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również zagranicznym), które działa na obecność lub nieobecność w pomieszczeniach oraz stopień natężenia naturalnego światła To zarówno sterowanie ogrzewaniem w wszelkim z pomieszczeń w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a ponadto sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy to wcześniej zostało wspomniane, urządzenia godzą się ze sobą drogą bezprzewodową, a nie wymagają okablowania, oraz co wewnątrz tym idzie, ich budowa nie jest otwarta dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo kobiet samą spośród najistotniejszych zalecie, które daje instalacja w lokalu tego sposobu sposobu będzie zatem, że przy wykorzystaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w budynku. Inteligentne być mogą się te szczególnie pewne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a także inne, mniej popularne elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod indywidualne potrzeby. Zawsze tenże jeden czujnik (i po zastosowaniu odpowiednich miejsc), zapewne nie tylko włączyć światło, ale również uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w pobliżu wejścia celi i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą połowa tego poradnika , dotyczącą chcenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że razem z wieściami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie oddawajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej pokazują się lampy wokół własnego domu, tym powstaje się bardziej wytrwały na działanie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może wykonywać ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż jeszcze nie przebiła się do częstej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto jeszcze przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które obsługiwane są przez popularne opinie na targu mieszkaniowym, co pozwoli na kompatybilną rozbudowę systemu też na podzielenie inwestycji na czasy. Pojęciem tym ustala się takie zintegrowanie instalacji domowych, by ważna było poruszać nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy te komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne było się tworzenie i rozwijanie systemu, natomiast toż pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Dlatego te powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy bawić się urokiem dostarczanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który zaleca się samochodem, domem, kasą, jest przyjemny, dobrze przygotowany, ma usunięcia z starych krajów jest kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie i we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywistość jest sama- zdradzil zone, skok w bok i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze znajomym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci a nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny lokal w oparciu o urządzenia naszej spółki Ampio

Chciałbym zbudować w nim nieco # inteligentnydom Co zasada w większości stanowi on już gotowy, wówczas nie jestem szansy jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale sądzę że co mało uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma idzie na prowadzenie ponad 100 nowych towarów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale dodatkowo możemy zobaczyć, czy zostawiło ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i znowu automatycznie się otworzyła. Jak wysoce możliwa jest integracja oświetlenia rodzie z różnymi instalacjami; w praktyce świadczy to, że np. uruchomienie danej części może ograniczać się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna iż wtedy tak nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zakończy się po tym gdy będziemy w ośrodku – oczywiście będzie robiło istnienie w blokach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest daniem nowoczesnym i bardzo istotnym, zaoferowany w bardzo wygodnej formie, dzięki dlaczego jego budowa i organizacja zajmuje zaledwie kilka chwil, i naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w prostym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Paulin 2018-09-10

Pani co poleci pani na trądzik?

noavatar.png
Odyseusz 2018-09-10

Ja mam taki właśnie plan! sobie,że w tym tygodniu wykonam 3 treningi i dziś zrobiłam trzeci mimo zmęczenia poczułam przyjemność! najbliższych 2 tygodniach wykonam po 4 treningi tygodniowo, by ostatecznie dojść do 5 aktywnych dni w tygodniu 😉 zauważyłam,że takie małe kroki są w moim przypadku najlepsze. Trzy treningi początkowo nie przerażają, a gdy je wykonałam wypełniła mnie duma. Kasiu dzięki za motywację

noavatar.png
Maksymilian 2018-09-10

Coś pięknego, nigdy nie przeżyłam czegoś równie pięknego. Kasiu dziękuję za to przeżycie. Jesteś wspKasiałą osobą, zaraziłaś mnie swoją pozytywną energią już bardzo dawno temu, kilka razy pisałam do lecz niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Jesteś tak zalatana, że rozumiem to w 1 %. Z niecierpliwością czekam na kolejne wydarzenie. Mam nadzieję, że uda nam się kiedyś spotkać na stopie prywatnej i porozmawiać, pozdrawiam i całuję mocno :*

noavatar.png
Fryderyka 2018-09-10

Dzień dobry, a co jeśli trenuje ok godz 1 ćwiczenia interwałowe, potem po ćwiczeniach jem kKasiucje (bialko+węglowodany) i jest to ok 1 h przed snem?Pozdrawiam

noavatar.png
witoslawa 2018-09-10

Pani sympatyczna Przyłączam się do pytKasia w pierwszym komentarzu :)))

noavatar.png
German 2018-09-11

Dołączam się do powyższej prośby:) zawsze zostaje pod pępkiem ten wałeczek i jak ciut przytyje to właśnie widzę to od razu w tym miejscu…nie cierpię go i chcę się go pozbyć! go nawet przy względnie płaskim brzuchu…Ann, pomocy:)!

noavatar.png
waclaw 2018-09-11

Błąd. Mięso czyli bialko powinno byc zjedzone na koncu…Najpierw ziemniaki z warzywami a na koncu mieso… trawi sie najdluzej i wiekszosc czasu trawi sie w zKasiudku…Jesli chcemy zjesc jakis owoc to najlepiej 1 przed posilkiem i tylko do poludnia. Po poludniu powinnismy unikac jedzenia owocow a szczegolnie na noc.

noavatar.png
Staszek 2018-09-11

Kasiu dziękuję za te ćwiczenia bo dzięki wzięłam hantle do rąk. A płytkę z karate kardio już mam i ćwiczę także liczę że na zimę przygotuje nogi do nart. Pomyśl proszę o następnej płycie :-))) będę wdzięczna… na przyszłość. Pozdrawiam i do spotkKasia na treningu mam nadzieję.

noavatar.png
Maria 2018-09-11

Myśle ze jak odstawisz po kuracji ten specyfik to bedziesz miała efekt jojo . Sport i zdrowe odżywianie to jedyny sposób .Pozdrawiam

noavatar.png
Chociemir 2018-09-11

Tez sie wlasnie zastanawialam pozorom mowisz ze jest dla bardziej zaawansowanych ale wedlug mnie daje bardziej w kosc

noavatar.png
Bolemir 2018-09-11

Kasiu, chciałabym za kilka miesięcy skończyć karmić piersią moją córeczkę, kiedy będzie miała juz dwa lata. Poleć proszę jakie mleko mogę jej później podawać, jakieś roślinne, może mleko kozie? chce napewno dawać jej mleka modyfikowanego.

noavatar.png
witold 2018-09-11

ja piję taką kawę w weekendy:) zostawiam sobie przyjemność picia tej kawki na sobotę i niedzielę bo dobrym śniadanku, kiedy człowiek ma więcej czasu na celebrowanie śniadKasia :)))) pozdrawiam <3 jakie mleko kokosoweKasiu używasz?

noavatar.png
Nicefor 2018-09-11

Tak, robiłam już w vimedzie! było mi się pożegnać z pomidorami i cieciorką. Jestem od miesiąca w mam już pierwsze efekty, zobaczymy jak będzie dalej

noavatar.png
Nieprasz 2018-09-11

proponuję mąki bezglutenowe np. gryczana, ryżowa, kukurydziana, z amarantusa

noavatar.png
Bernardyn 2018-09-11

Gratuluję bardzo się cieszę z otwarcia by. Kibicuję bardzo mocno, bo robicie wiele dobrego

noavatar.png
Edmund 2018-09-11

Niedługo o tym napiszę. Pozdrawiam

noavatar.png
Balbin 2018-09-11

Będzie, za około miesiąc

noavatar.png
German 2018-09-11

Dlugo twierdzilam, ze trening w domu nie da mi tyle frajdy wyscie miedzy ludzi. Postanowilam wykupic apke na miesiąc, bardzo sie mylilam…wlasnie aktywowalam kolejne miesiące. Polecam kazdemu! daja duzo satysfakcji, i jeszcze wiecej endorfin!! 🙌 moooc!👊

noavatar.png
Gostmił 2018-09-11

Nie mam pojęcia jakie proporcje prosze testować.Ogólnie 3-4 małe = 1 duże

noavatar.png
Gosia 2018-09-11

Kasiu, a jak jest z glutenem u niemowląt? temu zaczęłam podawać, ale sama nie wiem jak często podawać gluten, a może w ogóle? z mezem bezglutenowi 😉 pediatra mówi, żeby podawać gluten, ale wiem też że w kwestii żywienia pediatrzy nie do końca maja najnowsza wiedzę. Czekam na przepisy #babybyann 😊😉 buziaki

noavatar.png
Otton 2018-09-11

Nasionami chia lub siemieniem lnianym. Pisałam o tym kilka razy 😉

noavatar.png
Patrycjusz 2018-09-11

Kasiu ten puding jest cudowny! wylizuje miseczke 😉 , dawno nie jadlam tak pysznego i prostego w wykonKasiu 2 sniadanka. Polecam!

noavatar.png
Chrystian 2018-09-11

Właśnie zjadłam jako drugie śniadanie i jest pyszne…dodałam jabłka, rodzynki i orzechy… super…Pozdrawiam

noavatar.png
Kazimierz 2018-09-11

Witam!Dziękuję za bardzo cenną informacje!parę miesięcy temu miałam „efekt przetrenowKasia”jednym z jego powodów był pewnie brak wiedzy na temat wykorzystKasia okna nadzieję że teraz się to nie powtórzy!pozdrawiam!

noavatar.png
Liwiusz 2018-09-11

Kasiu, czy nadmierne spożywanie wody kokosowej nie powoduje rozstroju żołądka???? czy kobiety ciężarne mogą ją pić???

noavatar.png
Paulin 2018-09-16

WiKasiu tak z zimnym niegotowanym ________________________

noavatar.png
Niegowoj 2018-09-16

Bardzo dużo mięsa w diecie, dla mnie aż za dużo i brak zamienników wersja bezmięsna, z rybami?Trochę przeraziła mnie ilość kcal po dodKasiu aktywności, ale pewnie to jest odpowiedź na pytanie, dlaczego cały czas chudnę, a niby jem. Pewnie zbyt mało kalorycznie.

noavatar.png
Emilia 2018-09-16

Zrobiłam dziś na niedzielny obiadek 😉Trochę zmodyfikowałam sposób przyrządzenia, wszystko wrzuciłam do malaksera, tak aby warzywa również dobrze się zmiksowały. Moje dzieci jak by zobaczyły kawałki cukini i szpinaku, nie zjadłyby. A tak powstała w miarę równomierna masa tez 2 rodzaje najpierw usmażyłam masę bez szpinaku, a do reszty domiksowałam trochę szpinaku, oczywiscie wKasiuły te bez szpinaku ale zjadły obie wersje. Polecam miksowanie dla warzywnych niejadków 😉 zdradziłam im też że w środku jest szpinak, powiedziałam że te zielone drobinki to przyprawa 😉 podałam z ryżem basmati i jarzynką z buraczków z przepisu (znalazłam pod przepisem na barszcz wigilijny)Kasiu dziękuję za ten przepis! moje dzieci pierwszy raz zjadły choć trochę szpinaku 😉

noavatar.png
Alfons 2018-09-16

Kasiu, uwielbiam czytać!!! za rady. Wesołych, spokojnych i zdrowych

noavatar.png
Augustyna 2018-09-17

Dziękuję, świetny artykuł. Dobrego wesołego dnia ?

noavatar.png
Marcjal 2018-09-17

Wszystkiego najlepszego duzo zdrowia szczescia pomyslnosci spelnienia wszystkich nawed tych najskrytszych marzen wszelkiej pociechy z.Zyj 1 lat.P.S.Pamietaj badz zawsze tylko soba i przenigdy sie nie zmieniaj.Jestes dla wszystkich swoich fanek jedynym i najwiekszym autorytetem i motywatorem i dajesz nam zawsze cale mnostwo pozytywnej energii i za to bardzo kochamy.Dziekujemy za to ze po prostu jestes.😚😚😚💗💗💗💝💝💝🌺🌺🎂🎂🎂

noavatar.png
Pelagia 2018-09-17

A czy mleko migdałowe może zastąpić mleko kokosowe?

noavatar.png
Nadmir 2018-09-17

Witam />Nie wiem czy odczyta tego maila, bo pewnie dostaje je setki dziennie, no ale warto spróbować. Pisze w sprawie żywienia, ponieważ mam pewien dylemat. Trenuje 3 razy w tygodniu, raz rano i dwa razy wieczorem. Posiłek po wieczornych treningach jest ostatnim posiłkiem jakim jem. Wiem, że około treningowo powinnam spożywać węglowodany. Zawsze przed treningiem spożywam węglowodany i warzywa, po białko i warzywa. Tak jak staram się nie łączyć białka i węgli w jednym posiłku i zawsze jem białko na kKasiucje 2-3 godziny przed snem. Jednak często czytam ze węglowodany po wysiłku są ważne, ale jako ostatni posiłek ciągu dnia powinien zawierać białko. Mam duży mętlik w głowie i teraz nie wiem co robić. Mam nadziej, że mi coś doradzi. Byłabym bardzo wdzięczna.Z góry bardzo dziękuję i czekam z niecierpliwością na odpowiedz Asia

noavatar.png
Kazimierz 2018-09-17

Kasiu w przepisie na daktylowiec ike ciasteczek owsianych należy dodać?Pozdrawiam i dziękuję za kokejne świetne przepisy 😊

noavatar.png
Arnolf 2018-09-17

Myśle ze jak odstawisz po kuracji ten specyfik to bedziesz miała efekt jojo . Sport i zdrowe odżywianie to jedyny sposób .Pozdrawiam

noavatar.png
Marysia 2018-09-17

ostatnio kupiłem w

noavatar.png
Bohdan 2018-09-17

Proszę zrezygnować z kiwi, które silnie pobudzają perystaltykę jelit.Pozdrawiam

noavatar.png
Nietęg 2018-09-17

Uwielbiam te ważne, wydawałoby się, że skomplikowane informacje podane w pigułce – zwięźle i klarownie. Tak trzymaj,

noavatar.png
Hortensja 2018-09-17

Szkoda, że nie ma 1 % diety wegańskiej, korzystałam z aplikacji rok temu przez 3 miesiące, ale postanowiłam przejść na weganizm i wymiana składników nie za bardzo miała sens. Gdyby była taka możliwość to pewnie do dnia dzisiejszego bym korzystała z aplikacji, bo czasem naprawdę nie ma się pomysłów co ugotować, a aplikację wspominam bardzo dobrze

noavatar.png
Baltazar 2018-09-17

Dla mnie za bardzo wydziwione te przepisy

noavatar.png
Łukasz 2018-09-17

Białkowo-tłuszczowe śniadKasia

noavatar.png
Leonid 2018-09-17

Jeszcze nie jadałam takiej zupy. Wygląda naprawdę smakowicie. Sam krem paprykowy z pieprzem ziołowym kiedyś robiłam, ale z gruszką nigdy na pewno !!!!!

noavatar.png
Czarek 2018-09-17

Ja dziś robie pierwszy raz i troszkę za mało wiorek miałam. Mam nadzieję że się uda a poza tym dużo nie brakowało i zjadlabym ta masę na ciepło ?

noavatar.png
Onufry 2018-09-18

Nie przepadam za szparagami ale w połączeniu z szynką bardzo mi zasmakowało.

noavatar.png
Izka 2018-09-18

Witam, ile kalorii ma jedna taka kulka?

noavatar.png
Czcisław 2018-09-18

a to w i bywają produkty

noavatar.png
Ostrowod 2018-09-18

Wyglądają wyśmienicie . Pozdrawiam

noavatar.png
Ewaryst 2018-09-18

Należy zrobić z 3,5 bananów ? połową z 1 ozdobić górę ?

noavatar.png
Nawoj 2018-09-18

ok 1 kropelPozdrawiam

noavatar.png
Bogusława 2018-09-18

ja piję taką kawę w weekendy:) zostawiam sobie przyjemność picia tej kawki na sobotę i niedzielę bo dobrym śniadanku, kiedy człowiek ma więcej czasu na celebrowanie śniadKasia :)))) pozdrawiam <3 jakie mleko kokosoweKasiu używasz?

noavatar.png
Gerard 2018-09-18

Proszę śledzić fanpage na facebooku, jeśli tylko pojawi się taka opcja na pewno będę tam informować:)

noavatar.png
Fidelis 2018-09-18

Mam .Czy jest zdrowe? Ostatnio się zastanawiam..Pozdrawiam!!

noavatar.png
Gebhard 2018-09-19

Czy można używac domowego ekstraktu waniliowego (na wódce) w ciąży? wypieków?)

noavatar.png
terencjusz 2018-09-19

Szkoda, że nie w..

noavatar.png
Bądzimir 2018-09-19

Potwierdzam – aktywność jest ważna!:))))))Pięknego dnia!:)Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Euzebia 2018-09-19

Podpinam się pod komentarz tego brakuje

noavatar.png
Olaf 2018-09-19

Super, zacznę pić częściej!

noavatar.png
Ludwina 2018-09-20

A czym można zastąpić mus kokosowy??

noavatar.png
Honoriusz 2018-09-20

Też się przyłączam do prośby.

noavatar.png
Staszek 2018-09-20

Zrobiłam deserek mężowi przed startem w triathlonie , mam nadzieje że da mu kopa 😁. No i jest pyszny

noavatar.png
Norman 2018-09-21

Kiedy będzie dostępny mus kokosowy? straszną ochotę na niego☺☺☺

noavatar.png
Daniel 2018-09-21

Kasiu nie uwierzysz gdzie w sobotę kupiłam batony, w ….aptece w małym mieście

noavatar.png
Diana 2018-09-21

Dzień dobry, jest pani na nie, bo są jakieś badKasia, które by potwierdzały szkodliwość posiłków odgrzewanych w mikrofalówce? szukałam ostatnio takich i nic więc może pani, jako fachowiec zaleci jakieś źródło naukowe. Próbuje męża odwieść od zakupu, ale poza pseudonaukowymi stronami opartymi na osobistych poglądach, żadnego źródła naukowego nie znalazłam

noavatar.png
wojciech 2018-09-21

STO dobrego: dla i dla całej rodziny!

noavatar.png
Emanuel 2018-09-21

Proszę trzymać w cieplejszej temperaturze.Pozdrawiam

noavatar.png
Leontyn 2018-09-22

Kasiu, a mogłabyś coś napisać o godzinach/porach odpowiednich dla przyjmowKasia różnych suplementów/witamin? że to równie ważne. Ja obecnie mam całą listę suplementów po zrobieniu analizy włosa. Będę wdzięczna

noavatar.png
Norman 2018-09-22

Oczywiście, że mogą. W ogóle na tym blogu słowo „sportowiec” jest nadużywane, przecież każdy może to pić, tylko w różnych ilościach – zależnie od potrzeb organizmu.

noavatar.png
Marita 2018-09-22

Super, ale jaka konsystencja takich placuszków? robił, ktoś wie?

noavatar.png
zdzislawa 2018-09-22

Oczywiście:)

noavatar.png
Marta 2018-09-22

Anka to jest to

noavatar.png
Kalasanty 2018-09-22

Zupa krem |:)

noavatar.png
Jimisław 2018-09-22

Jak zwykle świetne przepisy!

noavatar.png
Konkordiusz 2018-09-22

Kasiu czy maslo ghee zawiera laktoze ?

noavatar.png
Nieznawuj 2018-09-22

Mozna kupić w kapsulkach na stronie ekamedica, ja stosuję go juz od jakiegos czasu i daje super efekt

noavatar.png
Czcisław 2018-09-23

Aaaaale bosko :))))) miły prezencik :))))

noavatar.png
Pelagia 2018-09-23

Hej mam abonament ale chciała bym go zmienić na. Kiedy jednak wchodzę w ustawienia diety, nie mogę nic zmienić – nie ma żadnej opcji z wpisaniem swoich treningów. Co robić ?

noavatar.png
Czarek 2018-09-23

Można też przywrócić sobie część energii stosując naturalne zapachy z olejków. Jest mnóstwo zapachów, a które działają energetyzująco? sprawdzić jodłę, grejpfrut, miętę czy różę.

noavatar.png
witolda 2018-09-23

Super wyszlo nawet dzieci zajadaly jak nigdy dziekuje za przepis i porade pozdrawiam

noavatar.png
Dobromir 2018-09-23

Czy można zamienić mąkę ryżową na inną ?

noavatar.png
Marietta 2018-09-23

Nie jestem pewna czy czytelniczki są świadome co to znaczy dobre źródło e przypadku kurczakow. Sama jestem zdziwiona jak duzo ludzi nie wie w czym problem z kurczakami ? nie mówiąc juz o tym jak mało sklepow ma kurczaki eko-wolnochodzące, nawet w moze mozna się poratowac indykiem? ?

noavatar.png
Konradyn 2018-09-23

Czy te ćwiczenia mogą wykonywać osoby które mają problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa?

noavatar.png
Falisław 2018-09-23

Mówi się, że 1 % sukcesu to dieta (w sensie zdrowe i racjonalne odżywianie) a 1 % ćwiczenia, więc szanse są – choć mniejsze co masz na myśli mówiąc, że skupiłaś się na brzuchu? setek brzuszków? będą marne. Jeśli masz nadmiar tkanki tłuszczowej i nie chcesz stosować się do zasad zdrowego odżywiKasia to postaw na trening głównie cardio. Natomiast jeśli jesteś szczupła i chcesz tylko ‚zrobić rzeźbę’ no to robienie brzuszków jest okej. Coś tam powinno być widać po jakimś czasie.

noavatar.png
Fawila 2018-09-24

Witam serdecznie, ja mam podobny problem. Zamówiłam płytę, ponad dwa tygodnie temu, płatność natychmiastowa, potwierdzona e-mailem, do tej pory nic nie dostałam.Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Demokryt 2018-09-24

Niestety nadal swiadomosc spoleczenstwa jest przerazajaca od wrzesnia wyslac do przedszkKasiu ale widzac w menu ” paste z kielbasy z musztarda ” az wlos sie jezy….na podwieczorki i inne ‚ pysznosci’ z tona cukru… 🙁

noavatar.png
Gosław 2018-09-24

Lubię gdy punktujesz w postach to co chcesz przekazać☺️łatwiej to przytoczyć. Osobiście dziękuję za post 😍👍🙏Jestem aktualnie na etapie przemiany, gdzie z dnia na dzień staram się zwalczać złe nawyki (np. palenie papierosów). Ty „przybyłaś” do mojego życia w odpowiednim momencie i od tego czasu jesteś jedną z moim mentorów☺️ samych uśmiechów w tym dniu życzę

noavatar.png
Bernardyna 2018-09-24

Czy mąkę kokosową można zastąpić inną? tak, to jaką?

noavatar.png
Franciszka 2018-09-24

Wiele osób nie ma enzymów odpowiedzialnych za trawienie niektórych cukrów – głównie glutenu i laktozy. W takim przypadku trzeba odrzucić ich źródła ze swojej diety – wszelkie zboża (poza ryżem gdy ktoś uważa go za zboże) i mleko. Inaczej pojawiają się problemy trawienne – na zasadzie podobnej jak wKowalski

noavatar.png
Jarek 2018-09-24

Właśnie takich porad mi brakowało dziękuję

noavatar.png
Slawobora 2018-09-24

Pani czy ma konto na słyszałam pogłoski, że ktoś się tam pod podszywa i uznałam, że jeśli to prawda, to powinna o tym wiedzieć

noavatar.png
Ostap 2018-09-24

Błędy w żywieniu zdarzają się wszystkim. Także mi. Ale poprzez pani artykuły można eliminować te błędy. Pozdrawiam.

noavatar.png
Celestyna 2018-09-24

Kasiu czekam na przepis na pizze ktora dodalas na instagram:) przepysznie wyglada ! !

noavatar.png
Marcin 2018-09-24

Jesień lubię tylko ze względu na taki urodzaj warzyw, których mam pełno w ogródku

noavatar.png
Blandyna 2018-09-24

Należy wysłać na podany e-mail dowód wpłaty, aby otrzymać wejściówkę.Pozdrawiam

noavatar.png
Idalia 2018-09-25

Kasiu płyta jest genialna zresztą taka jak ty ? ćwiczenia są bardzo dobrze dopasowane bardzo ciekawe . Jesteś tam taka miła szczera piękna to zawsze dlatego ???

noavatar.png
Melania 2018-09-25

Mazurek pyszny. Robimy już 3 raz tylko z większą ilością daktyli.

noavatar.png
Borzuj 2018-09-25

Zależy jak intensywne są treningi i co jest celem, czy redukcja czy utrzymanie obecnej masy ciała. Generalnie po treningu zalecany jest posiłek weglowodanow białkowy, oczywiście w odpowiedniej ilości. Pozdrawiam

noavatar.png
Czarek 2018-09-25

Myśle ze jak odstawisz po kuracji ten specyfik to bedziesz miała efekt jojo . Sport i zdrowe odżywianie to jedyny sposób .Pozdrawiam

noavatar.png
Krystian 2018-09-26

Ale pysznie wygląda! lunchboxy i sama robię baaardzo często. Ostatni ziemniaczany robiłam z ciecierzycą i kiszonymi ogórkami pomidorkami koktajlowymi też chętnie spróbuję dnia!!

noavatar.png
Derwan 2018-09-26

Ja ćwicze z karate cardio 1 /7 i jestem zadowolona czytam pani pierwszą książkę ma nadzieję ze da mi pani jakaś motywację do dalszych ćwiczeń proszę jakaś zachętę bo czasami ma dosyć i jaką maseczkę poleca pani jeszcze oprócz kurkumy?Czy np w treningu 1 /7 w soboty mogę wykonać trening na środę ?Nie lubię ryby czy muszę je jeść ?

noavatar.png
Barnim 2018-09-26

Uwielbiam nasiona chia

Top